KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12871136
nr 1287 1136
Johan Bladh
(1893-1976), Sverige
Oljemålning, Jämtlandsmotiv. Signerad, -61. Olja på duk, 88x129 cm. Längd: cm. Djup: cm, höjd: cm
Johan Bladh, svensk målare född 1893, död 1976.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 november 2019
kl 19:09:11
350 kr